Adres

Cumhuriyet Mahallesi Dr. Ziya Durmuş Caddesi No: 28 ERBAA / TOKAT

Telefon/Faks

0356 715 1212
0356 715 1212

Kurumsal

Kurumsal

2018 Yılında Kurulan Tekno Merkez;  Şirket ve Kişisel Bilgisayar, Notebook, Tablet Ve Telefon Teknik Servis Hizmeti Vermektedir.  Ayrıca Web Tasarım, Ticarim Yazılım Ve Güvenlik Sistemleri Alanında da Hizmet Vermektedir. Teknik Servis Hizmetlerimiz, Bilgisayarınızda Oluşan Donanımsal veya Yazılımsal Sorunların Yerinde veya Tekno Merkez Teknik Servisimizde Bakım ve Onarım işlemleri Yapılmaktadır.

Firmamızın satışını yaptığı ve satış sonrası teknik destek verdiği bilgisayar markalarının bazıları; Lenovo, Asus, HP, Samsung, Casper, Exper, Dell, Packard Bell, Acer, Sony, Fujitsu gibi Notebook ve Masaüstü Bilgisayarlardır.

Firmamızda bilgisayar bileşenleri ve çevre birimleri çeşitlerinde de tüm ihtiyacınız olacak ürünler mevcuttur. Klavye, Mouse, Oyun Kolları, Kulaklık, Hoparlör ve daha bir çok çeşitli ürünler stoklarımızda daima mevcuttur.

Bilgisayar satışı ve teknik servisi dışında Cep Telefonu çeşitleri ve bütün aksesuar çeşitleri (slikon ve kapaklı deri kılıflar, kırılmaz ekran koruyucular, kulaklık, şarj aletleri, batarya vb.) firmamızda mevcuttur. Ayrıca firmamız bünyesinde Web Tasarım Hizmetleri, Ticari Yazılım Hizmetleri ve Güvenlik Sistemleri Kurulumu da en kaliteli şekilde yapılmaktadır.

Firmamızın Hizmet Verdiği Faaliyet Alanları;

Bilgisayar, Notebook Satışı ve Satış Sonrası Teknik Destek,
Bilgisayar Bileşenleri ve Çevri Birimlerinin Satışı ve Satış Sonrası Teknik Destek,
WEB Tasarım Hizmetleri,
Ticari Yazılım Hizmetleri,
Network (Ağ) Hizmetleri,
Güvenlik Hizmetleri,
Periyodik Bakım ve Onarım Teknik Desteği